Uczestniczyłeś w kolizji drogowej i Twoje auto wymaga niezbędnej naprawy? Nie wiesz, w jaki sposób prawidłowo zgłosić szkodę komunikacyjną? Bez obaw – wszystko zrobimy za Ciebie. Nasz warsztat funkcjonujący w Nowym Sączu ma specjalny dział likwidacji szkód, który zajmuje się zgłaszaniem zniszczeń powstałych w wyniku stłuczki oraz pozyskaniem funduszy z ubezpieczeń komunikacyjnych. Umówimy również w Twoim imieniu oględziny pojazdu.

Nasz zakład należy do Sieci Naprawczej PZU, dzięki czemu możemy wykonać naprawę Twojego samochodu poprzez wykorzystanie najnowocześniejszych technologii. Decydując się na pomoc firmy będącej częścią sieci, masz pewność, że:

  • nie musisz angażować środków własnych (likwidacja szkody z ubezpieczeń OC/AC),
  • usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie, szybko i bez zbędnych formalności,
  • części zamienne mają najwyższą jakość na rynku.

Pracownicy naszego warsztatu to osoby odpowiednio wykwalifikowane i mające wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z największą sumiennością.

Sieć naprawcza PZU – Nowy Sącz

Nasz serwis jest renomowanym warsztatem należącym do Sieci Naprawczej PZU. Korzystając z możliwości likwidacji szkód komunikacyjnych w Carlak, wszystkie koszty naprawy zostają pokryte przez ubezpieczenia komunikacyjne OC lub AC.

W zakres wykonywanych usług wchodzą zarówno naprawy uszkodzeń komunikacyjnych powstałych wskutek kolizji z innym autem, np. uszkodzona karoseria, jak i szkody mechaniczne np. zniszczona opona, felga czy urwane zawieszenie.

Likwidacja szkód komunikacyjnych w naszym serwisie przebiega szybko i sprawnie. Rozliczenie naprawy odbywa się w sposób bezgotówkowy z ubezpieczycielem. Koszty pokrywa ubezpieczenie AC, czyli polisa własna lub OC – polisa sprawcy. W gestii klienta jest jedynie pozostawienie w warsztacie auta na określony czas. Wówczas nasi fachowcy zajmują się całkowitą naprawą usterek. Warto wiedzieć, że mamy specjalistyczny sprzęt oraz narzędzia, umożliwiające nam wykorzystywanie najnowocześniejszych rozwiązań na rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pojazd wyjeżdżający spod naszych rąk wyglądał zupełnie jak nowy model!